Systemy przesuwne

Systemy przesuwne

W swojej ofercie posiadamy dwa systemy przesuwne HS i PSK. Pierwszy z nich system podnoszono-przesuwny oparty jest na profilach przeznaczonych specjalnie do tego rodzaju konstrukcji. Skrzydła w tym systemie usytuowane są równolegle i poruszają się na specjalnych wózkach po prowadnicy. System ten idealnie nadaje się do drzwi tarasowych z dużymi przeszkleniami.  PSK to system uchylno- przesuwny. Skrzydła w tym systemie znajdują się na jednej linii. Aby przesunąć skrzydło musi ono najpierw zostać uchylone i odepchnięte na właściwy tor. Do produkcji drzwi tego typu wykorzystywane są profile okienne: Clasictherm, Optitherm i Perfectherm. Ograniczeniem w tego typu konstrukcjach jest ciężar skrzydła do 200kg. System aluminiowy MB-77HS  jest idealną propozycją do zabudów łączących pokoje lub ogrody zimowe ze środowiskiem zewnętrznym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą systemów przesuwnych.

System przesuwny HS - system PVC

System przesuwny HS - system PVC
System HS to coraz częściej stosowane rozwiązanie w budownictwie. Umożliwia przejście z pomieszczeń na taras, balkon, czy do ogrodu.

 

System przesuwny PSK - system PVC

System przesuwny PSK - system PVC
System PSK przy zastosowaniu okuć przesuwno-uchylnych prze­ko­nuje lekkością i komfortem porus­zania – jedna klamka steruje wszystkimi pro­ce­sami.

System przesuwny MB-77HS - ALU

System przesuwny MB-77HS - ALU
Systemy MB-77HS stanowią wygodne wyjścia na balkon, taras lub otwartą przestrzeń ogrodu. Umożliwiają bardzo dobry kontakt z otoczeniem.

Obserwuj nas:

Zadzwoń