Rolety zewnętrzne dzięki swoim funkcją stanowią integralną część budynku. Są doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem czy innymi zjawiskami atmosferycznymi. Rolety okienne zapewniają również bardzo dobrą izolację termiczną, która w okresie letnim zapobiega nadmiernemu nasłonecznianiu się pomieszczeń, a w okresie zimowym przyczynia się do znacznej oszczędności energii cieplnej. Osłony zewnętrzne zwiększają izolację akustyczną, obniżając poziom hałasu w pomieszczeniach. Zapewniają zachowanie prywatności oraz znacząco wpływają na poczucie bezpieczeństwa domowników.

Proponowane przez naszą firmę rolety zewnętrzne mogą być montowane w każdej chwili, gdyż stosuje się ją na elewację. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie estetyczne oczekiwania. Oferujemy również doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania. We wszystkich oferowanych przez nas systemach rolet zewnętrznych występują także wersje z moskitierą, chroniące nas szczególnie latem przed owadami.

Nasza firma oferuje Państwu rolety:

  1. Roleta zewnętrzna IT2000  -to system, który stanowi połączenie zalet rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. Podstawową zaletą tego systemu jest to, że możemy ją zamontować bez powiększania otworów okiennych i jednocześnie zabudować skrzynkę, dzięki czemu osiągniemy efekt wizualny jak w przypadku rolet nadstawnych.  Cała skrzynka pozostaje na zewnątrz budynku, a dostęp serwisowy zapewnia nam klapa rewizyjna w dolnej części. Występuje wersja bez moskitiery i z moskitierą.

2. Roleta zewnętrzna IT2000 z moskitierą – to system, który stanowi połączenie zalet rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. W rolecie tego typu cała skrzynka pozostaje na zewnątrz budynku a dostęp serwisowy zapewnia nam klapa rewizyjna w dolnej części. Wersja z moskitierą skutecznie chroni przed dostawaniem się do pomieszczeń owadów, a także wszelkiego rodzaju pyłków, liści i zanieczyszczeń nie ograniczając przy tym dostępu do wnętrza powietrza oraz światła dziennego.

3. Roleta zewnętrzna OL2000 – to roleta w skrzynce ekstrudowanej, wykonanej w technologii tłoczenia aluminium. Elegancka i harmonijna. Jest to roleta, która stanowi  najprostsze rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym przy jednoczesnym zachowaniu opływowej stylistyki. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości całej rolety oraz rodzaju pancerza. W standardzie w tym systemie dostępne są także półokrągłe nakładki na prowadnice. Występuje wersja bez moskitiery i z moskitierą.

4. Roleta zewnętrzna OL2000 z moskitierą -to roleta w skrzynce ekstrudowanej, wykonanej w technologii tłoczenia aluminium. Elegancka i harmonijna. Jest to roleta, która stanowi najprostsze rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym przy jednoczesnym zachowaniu ciekawej stylistyki. W standardzie w tym systemie dostępne są także półokrągłe nakładki na prowadnice. Wersja z moskitierą skutecznie chroni przed dostawaniem się do pomieszczeń owadów, a także wszelkiego rodzaju pyłków, liści i zanieczyszczeń nie ograniczając przy tym dostępu do wnętrza powietrza oraz światła dziennego.

5. Roleta zewnętrzna OS2000 – to roleta w kształcie półokrągłym, która nadaje oknu elegancki wygląd. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości całej rolety oraz zastosowanego pancerza. Występuje wersja bez moskitiery i z moskitierą.

6. Roleta zewnętrzna OS2000 z moskitierą – półokrągłe kształty rolety nadadzą oknu elegancki wygląd. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości całej rolety oraz rodzaju pancerza. Wersja z moskitierą skutecznie chroni przed dostawaniem się do pomieszczeń owadów, a także wszelkiego rodzaju pyłków, liści i zanieczyszczeń nie ograniczając przy tym dostępu do wnętrza powietrza oraz światła dziennego.

7. Roleta zewnętrzna RL2000 – w skrzynce o kształcie owalnym, jest najprostszym rozwiązaniem pod względem technicznym i ekonomicznym. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości całej rolety oraz zastosowanego rodzaju pancerza. Występuje wersja bez moskitiery i z moskitierą.

 

8. Roleta RL2000 z moskitierą – w skrzynce o ciekawej owalnej stylistyce stanowi najprostsze rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości całej rolety oraz rodzaju pancerza. Wersja z moskitierą skutecznie chroni przed dostawaniem się do pomieszczeń owadów, a także wszelkiego rodzaju pyłków, liści i zanieczyszczeń nie ograniczając przy tym dostępu do wnętrza powietrza oraz światła.

 

9. Roleta zewnętrzna ST2000 – to roleta w skrzynce ściętej pod kątem 45 stopni. Montuje się ją głównie na istniejących oknach lub elewacji. Tego typu system jest znakomitym rozwiązaniem pod względem technicznym i ekonomicznym. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości całej rolety oraz rodzaju pancerza. Od skrzynki często zależy wybór sposobu montażu. Opuszczona roleta stanowi dodatkowe zamknięcie otworu budynku i jest zarazem przegrodą o właściwościach izolacyjnych. Sztywna pianka poliuretanowa wypełniająca profile stanowi dodatkową izolację termiczną. Warstwa powietrza utworzona pomiędzy opuszczonym pancerzem rolety i oknem lub drzwiami utrudnia wymianę ciepła pomiędzy wnętrzem i środowiskiem zewnętrznym. Pozwala to zaoszczędzić energię cieplną, natomiast w upalne dni chroni przed nadmiernym ich nagrzewaniem. Występuje wersja bez moskitiery i z moskitierą.

10. Roleta zewnętrzna ST2000 z moskitierą – roleta w skrzynce ściętej pod kątem 45 stopni montowana głównie na istniejących oknach lub elewacji. Wersja z moskitierą skutecznie chroni przed dostawaniem się do pomieszczeń owadów, a także wszelkiego rodzaju pyłków, liści i zanieczyszczeń nie ograniczając przy tym dostępu do wnętrza powietrza oraz światła dziennego.

 

Nasza firma stworzy dla Państwa indywidualną ofertę, dobierze odpowiednie rolety, a następnie je zamontuje.

Tylko u nas otrzymają Państwo najwyższej jakości produkty od najlepszych producentów.

Zapraszamy do kontaktu.

 

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*

    Zadzwoń