6 listopada 2020 | Rolety

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne dzięki swoim funkcją stanowią integralną część budynku. Są doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem czy innymi zjawiskami atmosferycznymi. Rolety okienne zapewniają również bardzo dobrą izolację termiczną, która w okresie letnim zapobiega nadmiernemu nasłonecznianiu się pomieszczeń, a w okresie zimowym przyczynia się do znacznej oszczędności energii cieplnej. Osłony zewnętrzne zwiększają izolację akustyczną, obniżając poziom hałasu w pomieszczeniach. Zapewniają zachowanie prywatności oraz znacząco wpływają na poczucie bezpieczeństwa domowników.

Proponowane przez naszą firmę rolety zewnętrzne mogą być montowane w każdej chwili, gdyż stosuje się ją na elewację. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni wszystkie estetyczne oczekiwania. Oferujemy również doskonałej jakości napędy przeciążeniowe radiowe oraz przewodowe, które zapewnią komfort użytkowania. We wszystkich oferowanych przez nas systemach rolet zewnętrznych występują także wersje z moskitierą, chroniące nas szczególnie latem przed owadami.

Nasza firma oferuje Państwu rolety:

  1. Roleta zewnętrzna IT2000  -to system, który stanowi połączenie zalet rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. Podstawową zaletą tego systemu jest to, że możemy ją zamontować bez powiększania otworów okiennych i jednocześnie zabudować skrzynkę, dzięki czemu osiągniemy efekt wizualny jak w przypadku rolet nadstawnych.  Cała skrzynka pozostaje na zewnątrz budynku, a dostęp serwisowy zapewnia nam klapa rewizyjna w dolnej części. Występuje wersja bez moskitiery i z moskitierą.

2. Roleta zewnętrzna IT2000 z moskitierą – to system, który stanowi połączenie zalet rolety zewnętrznej z roletą nadstawną. W rolecie tego typu cała skrzynka pozostaje na zewnątrz budynku a dostęp serwisowy zapewnia nam klapa rewizyjna w dolnej części. Wersja z moskitierą skutecznie chroni przed dostawaniem się do pomieszczeń owadów, a także wszelkiego rodzaju pyłków, liści i zanieczyszczeń nie ograniczając przy tym dostępu do wnętrza powietrza oraz światła dziennego.

3. Roleta zewnętrzna OL2000 – to roleta w skrzynce ekstrudowanej, wykonanej w technologii tłoczenia aluminium. Elegancka i harmonijna. Jest to roleta, która stanowi  najprostsze rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym przy jednoczesnym zachowaniu opływowej stylistyki. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości całej rolety oraz rodzaju pancerza. W standardzie w tym systemie dostępne są także półokrągłe nakładki na prowadnice. Występuje wersja bez moskitiery i z moskitierą.

4. Roleta zewnętrzna OL2000 z moskitierą -to roleta w skrzynce ekstrudowanej, wykonanej w technologii tłoczenia aluminium. Elegancka i harmonijna. Jest to roleta, która stanowi najprostsze rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym przy jednoczesnym zachowaniu ciekawej stylistyki. W standardzie w tym systemie dostępne są także półokrągłe nakładki na prowadnice. Wersja z moskitierą skutecznie chroni przed dostawaniem się do pomieszczeń owadów, a także wszelkiego rodzaju pyłków, liści i zanieczyszczeń nie ograniczając przy tym dostępu do wnętrza powietrza oraz światła dziennego.

5. Roleta zewnętrzna OS2000 – to roleta w kształcie półokrągłym, która nadaje oknu elegancki wygląd. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości całej rolety oraz zastosowanego pancerza. Występuje wersja bez moskitiery i z moskitierą.

6. Roleta zewnętrzna OS2000 z moskitierą – półokrągłe kształty rolety nadadzą oknu elegancki wygląd. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości całej rolety oraz rodzaju pancerza. Wersja z moskitierą skutecznie chroni przed dostawaniem się do pomieszczeń owadów, a także wszelkiego rodzaju pyłków, liści i zanieczyszczeń nie ograniczając przy tym dostępu do wnętrza powietrza oraz światła dziennego.

7. Roleta zewnętrzna RL2000 – w skrzynce o kształcie owalnym, jest najprostszym rozwiązaniem pod względem technicznym i ekonomicznym. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości całej rolety oraz zastosowanego rodzaju pancerza. Występuje wersja bez moskitiery i z moskitierą.

 

8. Roleta RL2000 z moskitierą – w skrzynce o ciekawej owalnej stylistyce stanowi najprostsze rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości całej rolety oraz rodzaju pancerza. Wersja z moskitierą skutecznie chroni przed dostawaniem się do pomieszczeń owadów, a także wszelkiego rodzaju pyłków, liści i zanieczyszczeń nie ograniczając przy tym dostępu do wnętrza powietrza oraz światła.

 

9. Roleta zewnętrzna ST2000 – to roleta w skrzynce ściętej pod kątem 45 stopni. Montuje się ją głównie na istniejących oknach lub elewacji. Tego typu system jest znakomitym rozwiązaniem pod względem technicznym i ekonomicznym. Wielkość skrzynki jest uzależniona od wysokości całej rolety oraz rodzaju pancerza. Od skrzynki często zależy wybór sposobu montażu. Opuszczona roleta stanowi dodatkowe zamknięcie otworu budynku i jest zarazem przegrodą o właściwościach izolacyjnych. Sztywna pianka poliuretanowa wypełniająca profile stanowi dodatkową izolację termiczną. Warstwa powietrza utworzona pomiędzy opuszczonym pancerzem rolety i oknem lub drzwiami utrudnia wymianę ciepła pomiędzy wnętrzem i środowiskiem zewnętrznym. Pozwala to zaoszczędzić energię cieplną, natomiast w upalne dni chroni przed nadmiernym ich nagrzewaniem. Występuje wersja bez moskitiery i z moskitierą.

10. Roleta zewnętrzna ST2000 z moskitierą – roleta w skrzynce ściętej pod kątem 45 stopni montowana głównie na istniejących oknach lub elewacji. Wersja z moskitierą skutecznie chroni przed dostawaniem się do pomieszczeń owadów, a także wszelkiego rodzaju pyłków, liści i zanieczyszczeń nie ograniczając przy tym dostępu do wnętrza powietrza oraz światła dziennego.

 

Nasza firma stworzy dla Państwa indywidualną ofertę, dobierze odpowiednie rolety, a następnie je zamontuje.

Tylko u nas otrzymają Państwo najwyższej jakości produkty od najlepszych producentów.

Zapraszamy do kontaktu.

 

6 kwietnia 2023 | Program czyste powietrze
Program Czyste powietrze
Czytaj dalej
10 marca 2023 | Materiały budowlane
Kupuj taniej i zaoszczędź na podatku!
Czytaj dalej
22 czerwca 2021 | Kominy systemowe
System kominowy TURBO STAL
Czytaj dalej
12 maja 2021 | Kominy systemowe
System kominowy DUO
Czytaj dalej
10 maja 2021 | Kominy systemowe
System kominowy uniwersalny
Czytaj dalej
22 lutego 2021 | Moskitiery
Moskitiery
Czytaj dalej
20 listopada 2020 | Rekuperacja
Rekuperacja
Czytaj dalej
12 listopada 2020 | Kotły
Kotły na pellet
Czytaj dalej
6 listopada 2020 | Systemy aluminiowe
Systemy aluminiowe okienno-drzwiowe
Czytaj dalej
6 listopada 2020 | Rolety
Rolety zewnętrzne
Czytaj dalej