O nas

All Class to zespół ekspertów posiadających ponad ponad 15 letnie doświadczenie w branży. Pomagamy firmom budowlanym jak i Klientom indywidualnym we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań dla domu i biura. Nieustanny rozwój i poszerzenie oferty jest dla nas priorytetem, aby zapewnić jak najlepszą jakość oferowanych usług oraz zapewnić najwyższej jakości produkty. All Class to również nowoczesne i sprawdzone technologie od renomowanych producentów, a nasi doświadczeni specjaliści służą doradztwem technicznym na najwyższym poziomie. Zapewniamy również profesjonalny zespół projektowo – montażowy, który wykonuje montaż okien, rolet oraz montaż bram garażowych.


Wsparcie techniczne
Doradztwo i obsługa techniczna Klientów indywidualnych. Wsparcie merytoryczne oraz techniczne dla współpracujących firm budowlanych.


Wykwalifikowani eksperci
Doradztwo techniczne zapewniają wykwalifikowani eksperci, posiadający odpowiednie uprawnienia oraz certyfikaty.


Gwarancja
Gwarancja producenta na wszystkie oferowane produkty.


System lojalnościowy
Atrakcyjne warunki współpracy dla stałych Klientów.

586
Zrealizowanych projektów
1800
Zadowolonych Klientów
482
Pozycje produktów

All Class to specjalistyczna hurtownia budowlana – Krzeszyce to miejscowość, w której możesz zakupić oferowane przez nas materiały i narzędzia. Działamy w tej branży już ponad 15 lat, a wieloletnie doświadczenie pozwala wychodzić naprzeciw nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Oferta skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Jeśli szukasz dobrze wyposażonej hurtowni budowlanej w Krzeszycach, postaw na naszą firmę.

Najlepsze materiały budowlane – Krzeszyce i okolice

W hurtowni znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do budowy swojego domu. Oferujemy m.in.:

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, dzięki czemu kupisz u nas wszystkie niezbędne materiały budowlane w Krzeszycach. Wykwalifikowani doradcy pomogą Ci wybrać to, czego potrzebujesz.

Doskonale wyposażony sklep budowlany – lubuskie

Wszystkie produkty, które znajdziesz w ofercie sklepu budowlanego w lubuskim, mają gwarancję od producenta. Stali klienci, którzy regularnie robią u nas zakupy, mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy.

All Class świadczy usługi budowlane na najwyższym poziomie. Zajmujemy się m.in.:

Wykonujemy także przyłącza wodno-kanalizacyjne oraz zajmujemy się obróbkami blacharskimi.

Oferowane usługi są wykonywane przez profesjonalistów, którzy mają rozległą wiedzę oraz dysponują odpowiednim sprzętem. Nasi eksperci mają niezbędne uprawnienia oraz certyfikaty. Chętnie odpowiedzą na wszelkie nurtujące pytania oraz udzielą fachowych porad. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i wybierz materiały budowlane, których potrzebujesz.