Szukasz nowoczesnych okien do swojego domu? Zastanawiasz się, które okna łączą w sobie wysoką wydajność izolacji oraz nowoczesny design? Jeśli tak to potrzebujesz okien Perfectherm.

Okna Perfectherm to wysokiej jakości okna PCV, które idealnie dostosowane są do wymagań budownictwa energooszczędnego. Okna pasywne to rozwiązanie generujące oszczędności związane z eksploatacją budynku. Współczynnik przenika ciepła (Uw) dla tych okien wynosi Uw=0,78W/ m²K. Taki niski współczynnik Uw poprawia komfort przebywania w pomieszczeniach oraz oznacza mniejsze koszty związane z ogrzewaniem. Dodatkowo okna Perfectherm mają solidne ramy, najwyższej klasy okucia i zabezpieczenia antywłamaniowe, dzięki czemu będziemy czuć się w naszym domu bezpieczniej. Okna te posiadają profile w klasie A, szyby z ciepła ramką i nowoczesny system uszczelniania, co gwarantuje izolację przed chłodem i hałasami z zewnątrz. Rdzenie profili okiennych dostępne są w czterech kolorach (białe, brązowe, antracytowe oraz karmelowe), po otwarciu okna idealnie komponują się z zastosowaną okleiną przy tym pasując do nowoczesnych aranżacji. Dzięki niskiej przyldze okno zyskuje większą powierzchnie szyby, a więc do pomieszczenia trafi więcej światła, a nasze pomieszczenie staje się przyjaźniejsze. Okna Perfectherm to nowoczesne okna wykonane w najwyższym standardzie.

Dlaczego warto wybrać okna Perfectherm?

styl – dwa kształty skrzydła (półzlicowane oraz niezlicowane) doskonale wpisują się w nowoczesne budownictwo, nadając niezwykłego stylu.

harmonia – cztery kolory rdzenia profili tworzą harmonie z bogatą gamą oklein. Dostępność oklein drewnopodobnych oraz modernistycznych kolorach z palet RAL.

ciepło – sześciokomorowe profile o głębokości 80mm oraz pakiety trzyszybowe 48mm z ciepłą ramką zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną okna na poziomie 0,78 W/ m²K.  Taki współczynnik Uw sprawia, że straty ciepła są niżesz, a to oznacza mniejsze koszty ogrzewania.

szczelność – w skrzydle i ramie zastosowano trzy uszczelki, co pozwala na uzyskanie bardzo dobrych parametrów izolacyjnych.

bezpieczeństwo – starannie opracowana i wytrzymała konstrukcja, zastosowanie zaczepów antywyważeniowych oraz pakietów z szybą bezpieczną chronią nasz budynek przed włamaniem.

niezawodność – profile okienne w klasie grubości A, okucia obwiedniowe z renomowanej firmy MACO w 5-tej najwyższej klasie antykorozyjności oraz duże specjalnie profilowane zbrojenia gwarantują niezawodność okien przez wiele lat.

Okna PCV Perfectherm to kompozycja świetnie ze sobą dopasowanych profili, szyb i okuć, które w całości tworzą produkt najwyższej jakości. Idealnie dopasowane okna podkreślą nowoczesny charakter naszego domu.

Budujesz lub remontujesz i szukasz odpowiednich okien? Zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści dokonają pomiaru, pomogą wybrać odpowiednie okna oraz je zamontują. Ponadto pomożemy do nich dobrać moskitiery czy rolety wewnętrzne i zewnętrzne.

Tylko u nas otrzymają Państwo najwyższej jakości produkty od najlepszych producentów.

Doradztwo, sprzedaż i montaż jest naszą siłą.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*

    Zadzwoń