26 sierpnia 2020 | Pergole

Jakie pergole wybrać?

Choć lato powolutku dobiega końca i wkrótce pojawi się piękna polska złota jesień. Wraz z nią na naszym tarasie czy w ogrodzie zagości jeszcze słońce. Dekoracyjnym elementem tarasu oraz ogrodu są pergole. To doskonałe miejsce relaksu.

Oferowane przez nas pergole wykonane są z profili aluminiowych, odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne.  Wyróżniają się wysokimi walorami estetycznymi, a jednocześnie nie wymagają zabiegów konserwacyjnych. W przypadku silnych podmuchów wiatrów odznaczają się stabilnością.

Systemy pergoli pozwalają na dowolną aranżację według własnych preferencji. Występują pergole z różną opcją: zadaszenia np. lamele sterowane manualnie, montażu czy kolorystyki. Pergole to świetne rozwiązanie nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również do większych obiektów jak: hotele, kawiarniane ogródki czy restauracje. Gdzie miło możemy spędzić czas na świeżym powietrzu, nie martwiąc się o to, że deszcz czy grad zepsują nam wypoczynek. Pergole budują niepowtarzalny nastrój, a doskonałe parametry techniczne oraz jakość dają gwarancje użytkowania przez długie lata.

W naszej ofercie występują różne systemy pergoli:

-Pergola bioklimatyczna SUNBLOCKER P-9610,

-Pergola bioklimatyczna P-8610,

-Pergola PERGO SUN P-8400.

Pergola bioklimatyczna SUNBLOCKER P-9610  i pergola bioklimatyczna P-8610

Pergola bioklimatyczna SUNBLOCKER P-9610  produkowana jest pod zamówienie Klienta według indywidualnych wymiarów (maksymalne wymiary: szerokość do 6m, wysięg do 6,030m, wysokość 3m) zaś pergola P-8610 dostępna jest w 3 wymiarach. Pergole bioklimatyczne posiadają system odprowadzania wody rynnami w konstrukcji i słupami, przez co zachowana jest szczelność konstrukcji. Konstrukcja pergoli wykonana jest z aluminium, dzięki czemu pergole wyróżniają się trwałością i nie wymagają konserwacji (tak jak w przypadku drewnianych pergol). Pergole bioklimatyczne spełniają rygorystyczne normy UE, gwarantując bezpieczeństwo i stabilność konstrukcji, a ich użytkowanie ułatwia sterowanie za pomocą pilota. Istnieje możliwość wyboru koloru konstrukcji i lamel, a także wbudowanie oświetlenia LED czy wyposażenie w rolety typu screen na bokach pergoli (które dodatkowo ochronią przed wiatrem). Wszystkie te dodatkowe opcje poprawią komfort użytkowania naszej wymarzonej pergoli i sprawią, że czas spędzony na tarasie czy w ogrodzie będzie o wiele przyjemniejszy.

Pergola PERGO SUN P-8400

Dostępna jest w trzech rozmiarach, a jej konstrukcja jak w przypadku pergol bioklimatycznych również jest aluminiowa. Zadaszenie pergoli PERGO SUN stanowi tkanina w kolorze szarym, z wbudowanym oświetleniem LED. Nowoczesny design pergoli sprawi, że nasz taras oraz ogród będą miejscami o niebywałym nastroju.

Dlaczego warto wybrać pergole?

-to świetne rozwiązanie do osłonięcia tarasu, czy postawienia w ogrodzie. Zapewniają komfortowy wypoczynek i budują niepowtarzalny nastrój. Pergole można postawić w dowolnym miejscu.

-konstrukcja pergoli z aluminium wyróżnia się trwałością i nie wymaga konserwacji jak np. w przypadku drewnianych pergol. Dzięki malowaniu proszkowemu konstrukcja pergoli zabezpieczona jest przed korozją i nie ulega rdzewieniu.

-to efektowne i nowoczesne rozwiązanie na zadaszenie tarasu czy w ogrodzie. Stanowią świetne dopełnienie nie tylko w domach, ale również w budynku hoteli czy kawiarniach.

-wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi oraz jakością. Gwarancja użytkowania przez długie lata.

Nasza firma pomoże Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie w zależności od potrzeb. Stworzy dla Państwa indywidualną ofertę, dobierze odpowiednie pergole, a następnie je zamontuje.

Tylko u nas otrzymają Państwo najwyższej jakości produkty od najlepszych producentów.

Zapraszamy do kontaktu.

22 czerwca 2021 | Kominy systemowe
System kominowy TURBO STAL
Czytaj dalej
12 maja 2021 | Kominy systemowe
System kominowy DUO
Czytaj dalej
10 maja 2021 | Kominy systemowe
System kominowy uniwersalny
Czytaj dalej
22 lutego 2021 | Moskitiery
Moskitiery
Czytaj dalej
20 listopada 2020 | Rekuperacja
Rekuperacja
Czytaj dalej
12 listopada 2020 | Kotły
Kotły na pellet
Czytaj dalej
6 listopada 2020 | Systemy aluminiowe
Systemy aluminiowe okienno-drzwiowe
Czytaj dalej
6 listopada 2020 | Rolety
Rolety zewnętrzne
Czytaj dalej
31 października 2020 | Żaluzje
Żaluzje drewniane
Czytaj dalej
13 października 2020 | Okna
Okna PVC Clasictherm
Czytaj dalej