Stolarka otworowa

Stolarka otworowa

Proponowane przez naszą Firmę okna i drzwi to nowoczesne rozwiązanie stolarki otworowej. Okna i drzwi są bardzo istotnym wyeksponowanym elementem naszego budynku, wkomponowane w jego bryłę dodają mu stylu i podnoszą jego atrakcyjność. Oferowana przez nas stolarka otworowa jest precyzyjnie wykonana, odznacza się wysokimi parametrami technicznymi, co gwarantuje jej pełną funkcjonalność. Jeśli szukają Państwo okien i drzwi, które mają być trwałe, estetyczne i funkcjonalne to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tylko u nas stworzymy dla Państwa indywidualną ofertę na odpowiednie okna i drzwi. W naszej Firmie otrzymają Państwo najwyższej jakości produkty od najlepszych producentów.

Posiadamy solidną ekipę montażową stolarki otworowej. Swoje usługi świadczymy od wielu lat na najwyższym poziomie.

 

Okna PVC

Okna PVC
Oferowane przez naszą firmę okna PVC odznaczają się trwałością, funkcjonalnością i bardzo wysokimi parametrami technicznymi.

Drzwi PVC

Drzwi PVC
Drzwi PVC to produkt o wysokim stopniu wytrzymałości i solidnej konstrukcji oraz różnorodnej stylistyce.

Drzwi

Drzwi
Drzwi zewnętrzne charakteryzują się dużą odpornością na działanie czynników atmosferycznych, spełniają funkcję izolacyjną, akustyczną i antywłamaniową. Oferowane przez nas drzwi są trwałe, estetyczne i funkcjonalne, będą służyć Państwu przez lata w domach, jak i w biurach.

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne
Prezentujemy Państwu szeroką ofertę parapetów wewnętrznych. W naszej ofercie znajdą Państwo parapety z rozmaitych surowców, o różnych właściwościach i stylu.

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne
Parapety zewnętrzne stanowią nieodłączną część okien, dopełniając ich styl i tworząc wraz z nimi spójną kompozycję. Odpowiednio dobrane parapety zewnętrzne zabezpieczają ścianę budynku przed zawilgoceniem.

Rolety

Rolety
Oferowane przez naszą firmę rolety doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem.

Rolety Screen Roll

Rolety Screen Roll
Wewnętrzne i zewnętrzne rolety Screen Roll to uniwersalne, nowoczesne osłony przeciwsłoneczne.

Markizy

Markizy
Markizy zewnętrzne tarasowe i balkonowe to produkty, które w łatwy sposób umożliwiają ochronę przed słońcem na tarasach i balkonach. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej.

Systemy aluminiowe

Systemy aluminiowe
Oferowane przez naszą firmę systemy aluminiowe cechuje doskonała izolacja termiczna, akustyczna oraz wysoka wytrzymałość konstrukcji.

Drzwi tarasowe

Drzwi tarasowe
Oferowane przez naszą firmę systemy przesuwne stanowią wygodne wyjścia na balkon, taras lub otwartą przestrzeń ogrodu.

Bramy garażowe

Bramy garażowe
Brama garażowa powinna być funkcjonalna, solidna, bezpieczna oraz komponować się z bryłą budynku mieszkalnego czy przemysłowego. Nasza firma oferuje Państwu bramy segmentowe, uchylne czy rolowane z możliwością doboru bocznych drzwi wejściowych.

Parapety uniwersalne

Parapety uniwersalne
Parapety uniwersalne przeznaczone są do montażu nie tylko w pomieszczeniach, ale również na zewnątrz budynku. Bogata i piękna kolorystyka.

Moskitiery

Moskitiery
Moskitiery szczególnie pożądane są w okresie letnim. Lato łączy się z uciążliwą obecnością wszelkiego rodzaju owadów i insektów. Dobrym i skutecznym rozwiązaniem na owady jest wyposażenie domu w moskitiery.

Osłony okienne wewnętrzne

Osłony okienne wewnętrzne
Oferowane przez naszą firmę osłony okienne wewnętrzne to: żaluzje aluminiowe, drewniane i pionowe. Rolety wolnowiszące, w kasetach, Dzień Noc, rzymskie, ekskluzywne oraz dachowe. Plisy, jak i panele japońskie.

Żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe

Systemy tych przesłon zewnętrznych dają nieograniczoną możliwość konfiguracji położenia lamel dzięki czemu, kontrola poziomu nasłonecznienia pomieszczeń jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Pergole

Pergole
Pergole zapewniają komfort i jednocześnie są dekoracyjnym elementem tarasu czy ogrodu. To doskonałe miejsce relaksu. Pergole wykonane są z profili aluminiowych, odpornych na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Zadzwoń