Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe to nowoczesny system osłon okiennych, który również stanowi elegancki i funkcjonalny element wystroju wnętrz. Żaluzje aluminiowe pozwalają na regulację naświetlenia poprzez płynne nachylenie piórek. Proponujemy bogatą kolorystykę żaluzji aluminiowych o piórkach w szerokościach 16, 25, 50 mm. Piórka żaluzji aluminiowych mogą być jednobarwne, dwustronnie kolorowe, drewnopodobne czy też perforowane.

Żaluzje aluminiowe można doskonale dopasować do aranżacji wnętrza. Żaluzje perforowane szczególnie polecane są do biur i obiektów użyteczności publicznej, gdyż zapewniają ochronę przed słońcem, a jednocześnie nie zaciemniają całkowicie pomieszczeń. Specjalne wieszaki umożliwiają bezinwazyjny montaż żaluzji na ramie okiennej. Zastosowanie prowadzenia żyłkowego sprawia, że żaluzja pozostaje przy szybie nawet przy uchylonym oknie. Poprzez dowolne ustawienie kąta nachylenia piór, użytkownik sam określa stopień zaciemnienia wnętrz.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą żaluzji aluminiowych.

Żaluzje aluminiowe 25 mm i 16 mm

Żaluzje aluminiowe 25 mm i 16 mm
Doskonałe do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności np. kuchni, łazienki.

Żaluzje aluminiowe Isotra 25 mm i 16 mm

Żaluzje aluminiowe Isotra 25 mm i 16 mm
Kaseta zlicowana z ramą okienną zapewnia elegancki i dyskretny wygląd.

Żaluzje łańcuszkowe 25 mm i 16 mm

Żaluzje łańcuszkowe 25 mm i 16 mm
Prosty, górny profil doskonale chroni przed nadmiarem światła słonecznego.

Żaluzje aluminiowe 50 mm

Żaluzje aluminiowe 50 mm
Żaluzje aluminiowe 50mm idealne do dużych przeszkleń i są łatwe do utrzymania w czystości.

Dlaczego warto wybrać żaluzje aluminiowe?

-doskonałe dopasowanie do każdego okna

Żaluzje aluminiowe można zamontować na dowolnym rodzaju okna (PVC, aluminium, drewno). Również do wnęki, czy na ścianie dzięki odpowiednio dobranym wieszakom. Żaluzje aluminiowe produkowane są według indywidualnego wymiaru podanego przez Klienta, co gwarantuje doskonałe dopasowanie do okna. Każda osłona produkowana jest według Twoich potrzeb. Kolorystyka osprzętu (rynny górnej i dolnej, sznurka, drabinki) może być idealnie dopasowana pod kolor piórek, co pozwala na uzyskanie harmonii we wnętrzu. Żaluzja staje się integralnym elementem okna.

-idealne do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności

Żaluzje aluminiowe są polecane do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności np. kuchnie, łazienki, ogrody zimowe, sauny. Nie ulegają odkształceniom i są odporne na oddziaływanie wilgoci. Są trwałe i pozwalają cieszyć się pięknie osłoniętym oknem przez długi czas.

-łatwe do utrzymania w czystości

Wystarczy przetrzeć żaluzje wilgotną szmatką, aby usunąć kurz i brud. Można również w całości wyczyścić je na mokro np. pod prysznicem. Szybko i bez kłopotu! Żaluzje aluminiowe to świetne rozwiązanie dla alergików i osób mających problemy z drogami oddechowymi. W przeciwieństwie do rolet, kurz i zabrudzenia z żaluzji aluminiowych można w łatwy sposób usunąć.

-sterowanie ręczne lub elektryczne

W zależności od wybranego systemu żaluzje mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie. Teraz wystarczy przycisk pilota i możesz cieszyć się osłoniętym oknem. Nasi Sprzedawcy pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

-szeroki wybór kolorów piórek

Bogata kolorystyka piórek żaluzji aluminiowych pozwala na doskonałe dobranie koloru do aranżacji wnętrza. W kolekcji są piórka również drewnopodobne oraz metalizowane.  Dostępne są także żaluzje perforowane. Żaluzje perforowane to niebanalne rozwiązanie do wnętrz. Nie zaciemniają całkowicie pomieszczenia. Poprzez delikatną perforację światło wpada do środka pomieszczenia. Świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych, gdzie ważny jest komfort pracy.

2542332
żaluzje-w-biurze-1024x683
Żaluzje-aluminiowe-25-mm-zdjęcie-2-1024x724
zaluzje_Isotra5-1024x934
HORIZONTAL-CHAIN2-1024x681

Dodatkowe rozwiązania:

-Żaluzje fiksacyjne – prowadzenie boczne sprawia, że żaluzja doskonale przylega do ramy okna.

-Żaluzje zaciemniające – charakteryzują się tym, że otwory na sznurki wykrojone są blisko krawędzi piórek, a zastosowana drabinka ma zmniejszony skok poprzeczek. Dzięki temu w pozycji zamkniętej niewidoczne są otwory na sznurek. Żaluzje zaciemniające można wykonać tylko z piórek 25 mm.

-Żaluzje perforowane – doskonale załamują promienie słoneczne, ale nie zaciemniają pomieszczenia. Zapewniają dostęp do światła dziennego. Szczególnie polecane do pomieszczeń biurowych, obiektów użyteczności publicznej. Żaluzje dostępne w wersji 25 mm – kolory biały, czarny i srebrny.

-Żaluzje drewnopodobne – lamele doskonale imitują strukturę drewna. Dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Idealne dopasowanie do kolorystyki okna.

-Mechanizm Monomagic – sznurek żaluzji ukryty jest w pokrętle PVC. Jest to bardzo funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie.

Obserwuj nas:

Zadzwoń