Okna Perfectherm

Okna Perfectherm

Perfectherm to nowoczesne okna wykonane w najwyższym standardzie.

STYLOWE
Dwa kształty skrzydła – półzlicowane oraz niezlicowane, doskonale wpisują się w nowoczesne budownictwo. Okna Perfectherm nadają budynkom lekkości i niezwykłego stylu.

HARMONIJNE
Cztery kolory rdzenia profili tworzą harmonijne połączenie z bogatą gamą oklein. Okna Perfectherm doskonale prezentują się zarówno w klasycznej bieli jak i w drewnopodobnych foliach dekoracyjnych oraz modernistycznych kolorach z palety RAL.

CIEPŁE
Sześciokomorowe profile o głębokości zabudowy 80 mm oraz pakiety trzyszybowe 48 mm z ciepłą ramką zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną okna na poziomie 0,78 W/m2K.

SZCZELNE
Zastosowanie trzech uszczelek w skrzydle i w ramie, pozwala na uzyskanie bardzo dobrych parametrów izolacyjnych.

BEZPIECZNE
Starannie opracowana i wytrzymała konstrukcja, zastosowanie zaczepów antywyważeniowych oraz pakietów z szybą bezpieczną skutecznie chronią budynek przed włamaniem.

NIEZAWODNE
Profile okienne w klasie grubości A, okucia obwiedniowe z renomowanej firmy MACO w 5-tej najwyższej klasie antykorozyjności oraz duże specjalnie profilowane zbrojenia gwarantują niezawodność przez wiele lat.

Okna Perfectherm to wysokiej jakości okna PCV, które idealnie dostosowane są do wymagań budownictwa energooszczędnego. Okna pasywne to rozwiązanie generujące oszczędności związane z eksploatacją budynku. Współczynnik przenika ciepła (Uw) dla tych okien wynosi Uw=0,78W/ m²K. Taki niski współczynnik Uw poprawia komfort przebywania w pomieszczeniach oraz oznacza mniejsze koszty związane z ogrzewaniem. Dodatkowo okna Perfectherm mają solidne ramy, najwyższej klasy okucia i zabezpieczenia antywłamaniowe, dzięki czemu będziemy czuć się w naszym domu bezpieczniej. Okna te posiadają profile w klasie A, szyby z ciepła ramką i nowoczesny system uszczelniania, co gwarantuje izolację przed chłodem i hałasami z zewnątrz. Rdzenie profili okiennych dostępne są w czterech kolorach (białe, brązowe, antracytowe oraz karmelowe), po otwarciu okna idealnie komponują się z zastosowaną okleiną przy tym pasując do nowoczesnych aranżacji. Dzięki niskiej przyldze okno zyskuje większą powierzchnie szyby, a więc do pomieszczenia trafi więcej światła, a nasze pomieszczenie staje się przyjaźniejsze. Okna Perfectherm to nowoczesne okna wykonane w najwyższym standardzie.

Perfectherm

PARAMETRY TECHNICZNE

Skrzydło niezlicowane
Skrzydło półzlicowane

Okna Perfectherm nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter, gdyż zadbano w nich o każdy detal. Rdzenie profili okiennych w czterech kolorach (białe, brązowe, antracytowe oraz karmelowe) po otwarciu okna idealnie komponują się z zastosowaną okleiną i pasują do nowoczesnych aranżacji. Optymalnie dobrana ilość komór, zastosowanie dodatkowej uszczelki środkowej w ramie i w skrzydle oraz pakiet trzyszybowy sprawiają, że okna Perfectherm spełniają wymagania stolarki pasywnej.

Budujesz lub remontujesz i szukasz odpowiednich okien? Zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści dokonają pomiaru, pomogą wybrać odpowiednie okna oraz je zamontują. Ponadto pomożemy do nich dobrać moskitiery czy rolety wewnętrzne i zewnętrzne.

Tylko u nas otrzymają Państwo najwyższej jakości produkty od najlepszych producentów.

Doradztwo, sprzedaż i montaż jest naszą siłą.

Zadzwoń